Bora Bora - dažnai vadinama „Ramiojo vandenyno perlu“. Ramybė, balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo lagūna, palmių giraitės, žaliuojančios kalvos, žydinčios hibiskų gėlės, egzotiški gyventojai salą daro turistų rojumi. Saloje yra viešbutis, nameliai ant polių, oro uostas (JAV karinės bazės palikimas) ir kita aukšto lygio turistinė infrastruktūra. Populiari turistų atrakcija – povandeninis nardymas milžiniška faunos įvairove pasižyminčiuose rifuoseSalos centre yra užgesusio ugnikalnio liekanos , kylančios iki dviejų viršūnių - Pahia ir Otemanu kalnų; aukščiausias taškas yra 727 metrų (2385 pėdų). Bora Bora yra Bora-Bora bendruomenės dalis , kuriai taip pat priklauso Tūpų atolas.

Istotija - Bora Bora yra svarbi tarptautinė turistų lankoma vieta, garsėjanti pajūrio (ir net jūros) prabangiais kurortais . Pagrindinė gyvenvietė Vaitape yra vakarinėje pagrindinės salos pusėje , priešais pagrindinį kanalą, vedantį į marias. Salos produkcija dažniausiai apsiriboja tuo, ką galima gauti iš jūros ir iš daugybės kokoso medžių, kurie istoriškai buvo ekonomiškai svarbūs kopros gamybai.

Senovėje sala buvo vadinama Pora pora mai te pora , vietinėje tahitų tarmėje reiškianti „dievų sukurta“ . Tai dažnai buvo sutrumpinta „ Pora Pora“, reiškianti tiesiog „pirmagimis“. Taitiečių kalba ir anglų, prancūzų arba olandų kalbomis, visi naudoti unikalų rinkinį fonemų , todėl rašyba ir tarimas pavadinimą keičia kaip ji eina iš vienos kalbos į kitą. Taigi „ Pora Pora“ taip pat galėjo išgirsti anglų, prancūzų ar olandų kalbėtojai kaip „ Bola Bola“ arba „ Bora Bora“ . Kai tyrinėtojas Jacobas Roggeveenas pirmą kartą nusileido saloje, jis ir jo įgula priėmė Bora Bora vardą, kuris išliko nuo tada.

Jamesas Kukas salą pamatė 1769 m. Liepos 29 d., Padedamas Tahitijos navigatoriaus Tupaia.  Londonas Misionierių Visuomenė atvyko 1820 ir įkūrė protestantų bažnyčia 1890 metais Bora Bora buvo nepriklausoma karalystė , kol 1888 m, kai Prancūzijos pridėtas salą kaip koloniją ir privertė paskutinį savo karalienę, Teriimaevarua III , kad atsisakyti.

Antrojo pasaulinio karo metu JAV pasirinko Bora Bora kaip Ramiojo vandenyno pietuose esančią karinę aprūpinimo bazę ir pastatė naftos saugyklą, nusileidimo taką, vandens lėktuvo bazę ir gynybinius įtvirtinimus. Bazę, vadinamą operacija „Bobcat“, sudarė devyni laivai, 20 000 tonų įrangos ir beveik 7 000 karių.

Klimatas - Metinė oro temperatūra svyruoja apie 24–28 °C. Gaivina švelnūs rytų pasatai.

Valstybinės kalbos - tahitų, prancūzų, anglų.

Valiuta - BORA.